Search

 

● MARTA PAWELEC ● 

Marta skończyła malarstwo na krakowskiej ASP. Na studiach zaczęła interesować się strukturą ludzkiego ciała i wykonywać pierwsze ilustracje z tym związane. Teraz, po obronieniu dyplomu, przekuła swoją pasję w pracę i jest ilustratorem medycznym. Pracuje z lekarzami, wydawnictwami oraz biurami projektowymi na całym świecie, od Polski przez Egipt, Bogotę aż do Chicago. Jeśli nie tworzy ilustracji, na pewno można ją przyłapać na projektowaniu graficznym. 

https://www.facebook.com/martapawelecartist/


  

● KASIA BOGDAŃSKA ●

Ilustratorka. Mieszka i pracuje w Warszawie. Studiowała na stołecznym wydziale Malarstwa ASP, dyplom obroniła w pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego.

Jej ilustracje można znaleźć w Wysokich Obcasach, Magazynie Coaching, Miesięczniku Znak, Magazynie Usta i Fabularie. Rysowała też dla Dużego Formatu, Gagi, Mojego Psa, a dla Hopsa przygotowała swój pierwszy wzór na dzianinę.

http://katarzynabogdanska.blogspot.com/


● ADŹKA BIELECKA ●

Lubi dżezy srezy, pojogować i porysować. "Znajomy grafik" od grafiki i paternów. 

Projektant designer toy (Karamba! - miękkie rzeźby i zabawki) i scenograf. 

Rzemieślnik robiący w reklamie i kulturze oraz wszystkim co wpadnie niespodziewanie po drodze.

Nacieszyć oczy lub pootwierać ze zdumienia na: https://www.behance.net/karamba


● GOSIA BEBA ●

Gosia zajmuje się grafiką od pięciu lat, tworzy zarówno materiały do druku jak i internetu, największą sympatią darząc jednak projekty brandingowe. Ma na swoim koncie kilkanaście wygranych konkursów krajowych i zagranicznych. W wolnych chwilach planuje wakacje, je lub fotografuje warszawski krajobraz: kocha miejską geometrię i nudne kadry.


Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product